Zavlažovací systémy pro parky, komunální sféru a komerční plochy

 

Pečlivě udržované travnaté plochy jsou jistě chloubou nejen každého města, městečka či vesnice, ale i každé firmy nebo společnosti. Základním předpokladem pro zachování kvality trávníkových ploch a mnohdy nákladné výsadby rostlin a stromů je kvalitní zálivka, kterou je většinou obtížné zajistit manuálně bez vysokých provozních nákladů.

Řešením je instalace stabilního zavlažovacího systému, který optimálně pokrývá požadované plochy a dodává optimální množství závlahových dávek. Postřikovače používané na veřejných plochách se vyznačují nejen výbornou distribucí závlahové vody, ale díky své robustní konstrukci a speciálnímu pohonnému mechanismu i vysokou odolností proti vandalismu.

Automatizace provozu systémů přispívá ke snižování provozních nákladů a umožňuje ovládat i velmi rozsáhlé systémy postřikovačů. Automatický režim ovládání zajistí provoz v nočních a časných ranních hodinách, kdy je zálivka nejúčinější díky podstatně menšímu výparu a nižšímu vlivu větru. Rovněž nebezpečí poškozování systému a jeho prvků je v noci mnohem nižší.

Moderní zavlažovací systémy RAIN BIRD a K-RAIN tedy nejen přispívají k vysoké kvalitě parkových ploch v městskyých aglomeracích a komerčních areálech, ale navíc s vodou hospodaří uvážlivě a efektivně.

 

Kontaktní formulář

Podmínky ochrany osobních údajů

 

Aktuality

Zahradní osvětlení

Zeptejte se nás také na zahradní osvětlení in-lite nebo závlahové systémy RainBird

Reference

Vyhledávání neprůchodných kanalizačních sítí systémem studničních šachet

JE ČEZ Dukovany

Vrty pro benzinové čerpací stanice

BENZINA a.s.

Výstavba 30 kopaných studní pro jednotlivé rodinné domy

Satelitní sídliště NEŘEDÍN - Olomouc

© 2012 - 2024 STUDNY Doležel & Janíček, s.r.o. | GDPR. COOKIES.

Nahoru