Závlahy - sportovní plochy 

RAIN BIRD a K-RAIN - profesionální zavlažování pro fotbal, baseball, rugby, tenis a mnoho dalších sportů

Moderní prostředek ke snížení nákladů

V porovnání se zahradami a parky je zde vzhledem k poměrně jednotným rozměrům hrací plochy různých typů hřišť návrh systémů více typizován a vychází z několika základních koncepcí, které se ovšem vždy ve stadiu návrhu systému přizpůsobují konkrétním místním podmínkám.

Efektivní a spolehlivý provoz systému vychází samozřejmě z použití profesionálních kvalitních výrobků, kam značky RAIN BIRD i K-RAIN bezesporu patří.

Kvalita závlahy závisí na postřikovačích !
Nejvyšší důraz je však na vlastní kvalitu postřikovačů a jejich technické vlastnosti. Hlavní prioritou zůstává co nejvyšší rovnoměrnost distribuce závlahové vody postřikovači. Výrobky používané na fotbalových systémech se řadí i v tomto ohledu k špičce ve svém oboru.
Vzhledem k minimalizaci zásahů do vlastní hrací plochy se většinou používají u nejčastěji používané varianty postřikovače s dostřikem kolem 20-22m, v některých konceptech až 30m. Postřikovače jsou většinou ovládány samostatně nebo ve dvojicích, aby bylo možno přesně pokrýt odlišné nároky plně osluněných ploch a ploch stíněných tribunami nebo okolními stromy či budovami.

Dalším kriteriem je obecně na sportovních plochách je bezpečnost hráčů. Proto jsou postřikovače v hrací ploše opatřeny ochrannými pryžovými kryty nebo kryty s umělým trávníkem, kolem hrací plochy jsou pak montovány často pryžové kryty, které snižují nebezpečí uklouznutí hráčů.

 

Kontaktní formulář

Podmínky ochrany osobních údajů

 

Aktuality

Zahradní osvětlení

Zeptejte se nás také na zahradní osvětlení in-lite nebo závlahové systémy RainBird

Reference

Vyhledávání neprůchodných kanalizačních sítí systémem studničních šachet

JE ČEZ Dukovany

Vrty pro benzinové čerpací stanice

BENZINA a.s.

Výstavba 30 kopaných studní pro jednotlivé rodinné domy

Satelitní sídliště NEŘEDÍN - Olomouc

© 2012 - 2024 STUDNY Doležel & Janíček, s.r.o. | GDPR. COOKIES.

Nahoru